Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne emocje w sejmiku. Radni PiS i PSL przeciwko "ideologii LGBT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 20:42 Powrót do artykułu
Nareszcie dobra wiadomość. Dla mnie LGBT to psychiczna choroba i dewiacja.
Na szczęście Twoje zdanie nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "K ": nikt nie odbiera kobietom zadnych praw w Polsce (chyba, ze to lesba, ktora chce miec dzieci albo mordzerczyni chcaca aborcji na zyczenie i traktujaca ja jak forme antykoncepcji); kobiety w Polsce maja nie tylko prawa ale tez liczne przywileje, w niektorych sprawach sa wrecz faworyzowane co jest zlym trendem z zepsutego LGBT i feminazizmem Zachodu. W policji jest ich pelno chociaz stanowia wieksze zagrozenie niz pozytek dla bezpieczenstwa publicznego, wiekszosc pierdzacych w stoleczki w urzedach i biurach to paniusie siedzace na fejsie i plotkujace o "ciachach" i podkladajace psiapsiolom swienie, mozecie sie swobodnie pusdzcac ile wlezie bo piguly sa ogolnodostepne.. Takze jaka nierownosc? PS: nie ma zadnych naukowych dowodow na tyo, ze matriarchalne spoleczenstwo byloby lepiej rozwiniete - wrecz przeciwnie to, ze sie rozwinal patriarchat swiadczy o tym, ze tylko patriarchat moze zapewniec trwaly rozwoj cywilizacji. Teraz mozesz mnie zwyzywac (jak to lewactwo ma w swoim zwyczaju) od mizoginow, szowinistow, bomofobow, faszystow, ciemniakow, nieudaczkow itd itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Ewangelii wiemy, że Jezus nie miał żony, tylko dwóch ulubionych uczniów i głosił miłość, nawet do nieprzyjaciół, ciekawe jak zostałby dzisiaj potraktowany przez polskich wyznawców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feminizm to szokujący pogląd, że kobieta jest człowiekiem, w dodatku równym innemu człowiekowi - mężczyźnie. Nigdy nie mogłam(em) zrozumieć jak można nie być feministką i feministą. Feminizm to po prostu normalność. To dotaczy wszystkich innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "K ": nikt nie odbiera kobietom zadnych praw w Polsce (chyba, ze to lesba, ktora chce miec dzieci albo mordzerczyni chcaca aborcji na zyczenie i traktujaca ja jak forme antykoncepcji); kobiety w Polsce maja nie tylko prawa ale tez liczne przywileje, w niektorych sprawach sa wrecz faworyzowane co jest zlym trendem z zepsutego LGBT i feminazizmem Zachodu. W policji jest ich pelno chociaz stanowia wieksze zagrozenie niz pozytek dla bezpieczenstwa publicznego, wiekszosc pierdzacych w stoleczki w urzedach i biurach to paniusie siedzace na fejsie i plotkujace o "ciachach" i podkladajace psiapsiolom swienie, mozecie sie swobodnie pusdzcac ile wlezie bo piguly sa ogolnodostepne.. Takze jaka nierownosc? PS: nie ma zadnych naukowych dowodow na tyo, ze matriarchalne spoleczenstwo byloby lepiej rozwiniete - wrecz przeciwnie to, ze sie rozwinal patriarchat swiadczy o tym, ze tylko patriarchat moze zapewniec trwaly rozwoj cywilizacji. Teraz mozesz mnie zwyzywac (jak to lewactwo ma w swoim zwyczaju) od mizoginow, szowinistow, bomofobow, faszystow, ciemniakow, nieudaczkow itd itd.
Zacznę od końca. Wyzywa, to się tu zwykle właśnie "lewaków", a czynią to zwolennicy "tradycyjnego modelu rodziny", kleru, PiS-u itp. Przeciwnicy LGBT, homoseksualizmu, rowezrystów, ekologów i Bóg wie, kogo jeszcze. Z całej reszty Twojej wypowiedzi faktycznie szowninizm aż bije po oczach. Umieściłeś kobiety w społeczeństwie typowo po niemiecku (KKK) i dorabiasz do tego ideologię. Piszesz też: "to, ze sie rozwinal patriarchat swiadczy o tym, ze tylko patriarchat moze zapewniec trwaly rozwoj cywilizacji". Niestety - rozwinął się, bo mężczyźni traktowali kobiety, jak podludzi i przez wieki nie chcieli im przyznać żadnych praw poza usługowymi wobec facetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KE to partie od sasa do lasa. Niby dla każdego, a tak naprawde służy tylko PO. Mam dylemat, czy zagłosować na PSL. I to nie z powodu niepoparcia LGBT, ale sojusz ze skompromitowaną Platformą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznę od końca. Wyzywa, to się tu zwykle właśnie "lewaków", a czynią to zwolennicy "tradycyjnego modelu rodziny", kleru, PiS-u itp. Przeciwnicy LGBT, homoseksualizmu, rowezrystów, ekologów i Bóg wie, kogo jeszcze. Z całej reszty Twojej wypowiedzi faktycznie szowninizm aż bije po oczach. Umieściłeś kobiety w społeczeństwie typowo po niemiecku (KKK) i dorabiasz do tego ideologię. Piszesz też: "to, ze sie rozwinal patriarchat swiadczy o tym, ze tylko patriarchat moze zapewniec trwaly rozwoj cywilizacji". Niestety - rozwinął się, bo mężczyźni traktowali kobiety, jak podludzi i przez wieki nie chcieli im przyznać żadnych praw poza usługowymi wobec facetów.
  Warto tu jeszcze dodać, a wręcz podkreślić, bardzo aktywny po dziś dzień wkład Kościoła Katolickiego w utrwalanie owego patriarchatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za naszych radnych Nie wybraliśmy Was abyście dyskryminowali naszych mieszkańców LGBT !!!!! Radnym przyda się lekcja tolerancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...